Susret obitelji Cresa i Lošinja

Dana 29. travnja bio je susret obitelji Cresa i Lošinja u Betaniji. Obitelji su se okupile s djecom oko 15:30 i tada je započeo program u dvorani Betanije. Tema susreta je bila duhovnost u obitelji, osobna i zajednička molitva. Predavačica je bila Natalia Bogović, doktorica duhovnosti, koja je kroz primjer Sv. Josipa iznijela neke odgovore na pitanja današnje obitelji. Nakon predavanja koje je trajalo otprilike sat vremena, prešlo se na rad u grupama gdje smo prema pitanjima prolazili kroz temu duhovnosti u osobnom i obiteljskom životu. Odgovori su bili duboki, te se vidjelo da obitelji zaista prakticiraju duhovnost u svom životu. U međuvremenu, animatori župe Mali Lošinj provodili su vrijeme sa djecom kroz igru. Susret je završio sa zajedničkom Sv. Misom u župnoj crkvi u Ćunskom i nakon nje druženjem u Betaniji uz hranu i piće koju su donijele obitelji. Na susretu je sudjelovalo troje odraslih iz župe Ćunski, među kojima je i jedan bračni par.