Prva pričest - Pia Gadža

U nedjelju 09. lipnja prvu pričest primila je naša župljanka Pia Gadža, kći od Željka i Fulvije. Sv. Misa bila je lijepa, svečana, pobožna. Obitelj je sudjelovala u liturgiji, čitanju i pjevanju, zajedno sa Piom. Kao dar Pia je dobila molitvenik i krunicu. Molimo i dalje za nju da bude blizu Isusa koji ju voli i želi joj dati još mnoge milosti.

 

       

                          

     

ž

 

 

 

Obiteljska zajednica

U našoj župi započela je obiteljska zajednica - zajednica obitelji koje se nalaze u molitvi, pjevanju, slavljenju Boga i djeljenju svoje radosti i problema. Cilj zajednice jest obnova bračne ljubavi i obiteljskog zajedništva utemeljenog u Bogu, da obitelji postanu mjesto Božje prisutnosti, mjesto mira, komunikacije, zajedništva, topline, razumijevanja, mjesto gdje će se djeca osjećati sigurno i zaštićeno i gdje će imati sigurno sklonište od napasti.

PROČITAJ VIŠE

Traži

Visit counter

Today2
Yesterday23
Week65
Month178
All39170

Kubik-Rubik Joomla! Extensions