ŽUPNO PASTORALNO VIJEĆE

Župno pastoralno vijeće (ŽPV-e) zasnovano je po naputku Biskupskog Ordinarijata iza 2000. g. Budući da je prvom izbornom članstvu ŽPV-a istekao mandat, Biskkupskom Ordinarijatu je 14. 10. 2007. pod brojem 119/07. predstavljen drugi sastav ŽPV-a koji je 17. listopada 2007. brojem 707/2007. potvrđen i traje do 31. listopada 2012. godine.  To su:

1. Fulvia Gadža
2. Vedrana Crnović
3. Nino Majer
4. Zvonimir Doko
5. Janja Zabavnik
6. Marija Crnović (orguljašica)
7. s. Josipa Perić (katehistica)
8. Danijel Crnović (iz ekonomskog vijeća župe)
9. Ivanka Golubović (imenovao župnik)
10. Martina Đapić (imenovao župnik)