VJERONAUK

 

ČETVRTAK U ĆUNSKOM

 

15:15     6. razred 

15:45     1. razred 

16:30     2. razred (prvopričesnici)

17:15       3. razred

 

 

ČETVRTAK U ARTATORAMA

 

16:15     7. razred    

17:00     4 i 5. razred 

 

SRIJEDA U ARTATORAMA

 

18:30    srednjoškolci 

1 i 2 RAZRED (ĆUNSKI)

 

Noemi Gadža (predškolac)

Jeronim Štromajer (predškolac)

Nadija Zabavnik (1 r.)

Niko Erlić (2 r.)

Jana Jambrošić  (2 r.)

Marija Sklepić (2 r.)

 

3 i 4 RAZRED (ARTATORE)

 

Ivan Bajrić (3 r.)

Bono Jerman  (3 r.)

Pia Gadža (4 r.)

 

5 i 6 RAZRED (ARTATORE)

 

Laura Šepuka (5 r.)

Lucija Jambrošić (5 r.)

Kristijan Čalić (6 r.)

Bernard Štromajer (6 r.)

 

7 RAZRED (ARTATORE)

 

Angela Golubović (7 r.)

Ena Qvarnstrom (7 r.)

 

SREDNJA ŠKOLA (ĆUNSKI)

Bartol Popović (1 sr.)

Petar Sklepić (1 sr.)

Marin Šepuka (1 sr.)

Monika Štromajer (1 sr.)

Carla Qvarnstrom (1 sr.)

Izabel Crnović (2 sr.)

David Dedić (2 sr.)

Oliver Gadža (2 sr.)

Miran Klincov (2 sr.)

Marko Mateković (2 sr.)

Nikolina Popović (2 sr.)

Martin Štromajer (2 sr.)

Desanka Šimko (2 sr.)

Mirko Klincov (3 sr.)

Josip Mateković (3 sr.)

Martin Đapić (3 sr.)

Karmela Crnović (4 sr.)

Petra Štromajer (4 sr.)

VAŽNA NAPOMENA !!!

Župni vjeronauk i pohađanje sv. mise je za sve razrede obavezan. Bez toga se ne mogu primiti sakramenti u Crkvi.

RASPORED VJERONAUKA I POPIS DJECE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

span style=/p style=p class=

Traži

RASPORED KROZ TJEDAN

NEDJELJA

9:15-9:45 Ispovijed
10:00 Sveta misa


UTORAK

18:00 Sveta misa
18:30 Euharistijska zajednica Srca Isusova i Marijina


PETAK

18:00 Sveta misa
18:30 Euharistijsko klanjanje

Klikni ovdje za raspored vjeronauka


NEDJELJA

9:15-9:45 Ispovijed
10:00 Sveta misa


UTORAK

18:00 Sveta misa
18:30 Euharistijska zajednica Srca Isusova i Marijina


PETAK

18:00 Sveta misa
18:30 Euharistijsko klanjanje

Klikni ovdje za raspored vjeronauka


NEDJELJA

9:15-9:45 Ispovijed
10:00 Sveta misa


UTORAK

18:00 Sveta misa
18:30 Euharistijska zajednica Srca Isusova i Marijina


PETAK

18:00 Sveta misa
18:30 Euharistijsko klanjanje

Klikni ovdje za raspored vjeronauka


NEDJELJA

9:15-9:45 Ispovijed
10:00 Sveta misa


UTORAK

18:00 Sveta misa
18:30 Euharistijska zajednica Srca Isusova i Marijina


PETAK

18:00 Sveta misa
18:30 Euharistijsko klanjanje

Klikni ovdje za raspored vjeronauka


NEDJELJA

9:15-9:45 Ispovijed
10:00 Sveta misa


UTORAK

18:00 Sveta misa
18:30 Euharistijska zajednica Srca Isusova i Marijina


PETAK

18:00 Sveta misa
18:30 Euharistijsko klanjanje

Klikni ovdje za raspored vjeronauka


NEDJELJA

9:15-9:45 Ispovijed
10:00 Sveta misa


UTORAK

18:00 Sveta misa
18:30 Euharistijska zajednica Srca Isusova i Marijina


PETAK

18:00 Sveta misa
18:30 Euharistijsko klanjanje

Klikni ovdje za raspored vjeronauka


NEDJELJA

9:15-9:45 Ispovijed
10:00 Sveta misa


UTORAK

18:00 Sveta misa
18:30 Euharistijska zajednica Srca Isusova i Marijina


PETAK

18:00 Sveta misa
18:30 Euharistijsko klanjanje

Klikni ovdje za raspored vjeronauka


NEDJELJA

9:15-9:45 Ispovijed
10:00 Sveta misa


UTORAK

18:00 Sveta misa
18:30 Euharistijska zajednica Srca Isusova i Marijina


PETAK

18:00 Sveta misa
18:30 Euharistijsko klanjanje

Klikni ovdje za raspored vjeronauka



Visit counter

Today8
Yesterday16
Week95
Month355
All31152

Kubik-Rubik Joomla! Extensions