VJERONAUK

 

ČETVRTAK U ĆUNSKOM

 

15:15     6. razred 

15:45     1. razred 

16:30     2. razred (prvopričesnici)

17:15       3. razred

 

 

ČETVRTAK U ARTATORAMA

 

16:15     7. razred    

17:00     4 i 5. razred 

 

SRIJEDA U ARTATORAMA

 

18:30    srednjoškolci 

1 i 2 RAZRED (ĆUNSKI)

 

Noemi Gadža (predškolac)

Jeronim Štromajer (predškolac)

Nadija Zabavnik (1 r.)

Niko Erlić (2 r.)

Jana Jambrošić  (2 r.)

Marija Sklepić (2 r.)

 

3 i 4 RAZRED (ARTATORE)

 

Ivan Bajrić (3 r.)

Bono Jerman  (3 r.)

Pia Gadža (4 r.)

 

5 i 6 RAZRED (ARTATORE)

 

Laura Šepuka (5 r.)

Lucija Jambrošić (5 r.)

Kristijan Čalić (6 r.)

Bernard Štromajer (6 r.)

 

7 RAZRED (ARTATORE)

 

Angela Golubović (7 r.)

Ena Qvarnstrom (7 r.)

 

SREDNJA ŠKOLA (ĆUNSKI)

Bartol Popović (1 sr.)

Petar Sklepić (1 sr.)

Marin Šepuka (1 sr.)

Monika Štromajer (1 sr.)

Carla Qvarnstrom (1 sr.)

Izabel Crnović (2 sr.)

David Dedić (2 sr.)

Oliver Gadža (2 sr.)

Miran Klincov (2 sr.)

Marko Mateković (2 sr.)

Nikolina Popović (2 sr.)

Martin Štromajer (2 sr.)

Desanka Šimko (2 sr.)

Mirko Klincov (3 sr.)

Josip Mateković (3 sr.)

Martin Đapić (3 sr.)

Karmela Crnović (4 sr.)

Petra Štromajer (4 sr.)

VAŽNA NAPOMENA !!!

Župni vjeronauk i pohađanje sv. mise je za sve razrede obavezan. Bez toga se ne mogu primiti sakramenti u Crkvi.

RASPORED VJERONAUKA I POPIS DJECE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

span style=/p style=p class=

Traži

RASPORED KROZ TJEDAN

VELIKI UTORAK

16:00 Proba zbora

Klikni ovdje - Tjedni raspored u župi


VELIKI ČETVRTAK

18:00 Ispovijed
19:00 Misa Večere Gospodnje
20:00 Euharistijsko klanjanje


VELIKI PETAK

18:00 Ispovijed
19:00 Križni put, obred Veliko Petka

Klikni ovdje za raspored vjeronauka


19:00 Ispovijed
21:00 Misa Bdijenja


NEDJELJA - USKRS

10:15 Sveta ispovijed
11:00 Župna Sveta Misa

Klikni ovdje - Tjedni raspored u župi


VELIKI UTORAK

16:00 Proba zbora

Klikni ovdje - Tjedni raspored u župi


VELIKI ČETVRTAK

18:00 Ispovijed
19:00 Misa Večere Gospodnje
20:00 Euharistijsko klanjanje


VELIKI PETAK

18:00 Ispovijed
19:00 Križni put, obred Veliko Petka

Klikni ovdje za raspored vjeronauka


19:00 Ispovijed
21:00 Misa Bdijenja


NEDJELJA - USKRS

10:15 Sveta ispovijed
11:00 Župna Sveta Misa

Klikni ovdje - Tjedni raspored u župi


VELIKI UTORAK

16:00 Proba zbora

Klikni ovdje - Tjedni raspored u župi


VELIKI ČETVRTAK

18:00 Ispovijed
19:00 Misa Večere Gospodnje
20:00 Euharistijsko klanjanje


VELIKI PETAK

18:00 Ispovijed
19:00 Križni put, obred Veliko Petka

Klikni ovdje za raspored vjeronauka


19:00 Ispovijed
21:00 Misa Bdijenja


NEDJELJA - USKRS

10:15 Sveta ispovijed
11:00 Župna Sveta Misa

Klikni ovdje - Tjedni raspored u župi


VELIKI UTORAK

16:00 Proba zbora

Klikni ovdje - Tjedni raspored u župi


VELIKI ČETVRTAK

18:00 Ispovijed
19:00 Misa Večere Gospodnje
20:00 Euharistijsko klanjanje


VELIKI PETAK

18:00 Ispovijed
19:00 Križni put, obred Veliko Petka

Klikni ovdje za raspored vjeronauka


19:00 Ispovijed
21:00 Misa Bdijenja


NEDJELJA - USKRS

10:15 Sveta ispovijed
11:00 Župna Sveta Misa

Klikni ovdje - Tjedni raspored u župi


VELIKI UTORAK

16:00 Proba zbora

Klikni ovdje - Tjedni raspored u župi


VELIKI ČETVRTAK

18:00 Ispovijed
19:00 Misa Večere Gospodnje
20:00 Euharistijsko klanjanje


VELIKI PETAK

18:00 Ispovijed
19:00 Križni put, obred Veliko Petka

Klikni ovdje za raspored vjeronauka


19:00 Ispovijed
21:00 Misa Bdijenja


NEDJELJA - USKRS

10:15 Sveta ispovijed
11:00 Župna Sveta Misa

Klikni ovdje - Tjedni raspored u župi


VELIKI UTORAK

16:00 Proba zbora

Klikni ovdje - Tjedni raspored u župi


VELIKI ČETVRTAK

18:00 Ispovijed
19:00 Misa Večere Gospodnje
20:00 Euharistijsko klanjanje


VELIKI PETAK

18:00 Ispovijed
19:00 Križni put, obred Veliko Petka

Klikni ovdje za raspored vjeronauka


19:00 Ispovijed
21:00 Misa Bdijenja


NEDJELJA - USKRS

10:15 Sveta ispovijed
11:00 Župna Sveta Misa

Klikni ovdje - Tjedni raspored u župi


VELIKI UTORAK

16:00 Proba zbora

Klikni ovdje - Tjedni raspored u župi


VELIKI ČETVRTAK

18:00 Ispovijed
19:00 Misa Večere Gospodnje
20:00 Euharistijsko klanjanje


VELIKI PETAK

18:00 Ispovijed
19:00 Križni put, obred Veliko Petka

Klikni ovdje za raspored vjeronauka


19:00 Ispovijed
21:00 Misa Bdijenja


NEDJELJA - USKRS

10:15 Sveta ispovijed
11:00 Župna Sveta Misa

Klikni ovdje - Tjedni raspored u župi


VELIKI UTORAK

16:00 Proba zbora

Klikni ovdje - Tjedni raspored u župi


VELIKI ČETVRTAK

18:00 Ispovijed
19:00 Misa Večere Gospodnje
20:00 Euharistijsko klanjanje


VELIKI PETAK

18:00 Ispovijed
19:00 Križni put, obred Veliko Petka

Klikni ovdje za raspored vjeronauka


19:00 Ispovijed
21:00 Misa Bdijenja


NEDJELJA - USKRS

10:15 Sveta ispovijed
11:00 Župna Sveta Misa

Klikni ovdje - Tjedni raspored u župi



Visit counter

Today16
Yesterday19
Week72
Month362
All29280

Kubik-Rubik Joomla! Extensions