Pregled po stranicama

DEKANAT LOŠINJ

Tečaj priprave za brak

PROGRAM

04. 02. Upoznavanje Uvodna molitva Osobno predstavljanje i raspored tečaja Kršćanski vid braka Radionica - Tim organizatora
05. 02. Psihološki vid braka - Psiholog
06. 02. Praavni vid braka Svećenik – pravnik
07. 02. Medicinski vid Prirodno planiranje obitelji Voditeljice - Billings metode
08. 02. Pedagoško-komunikološki vid braka - Pedagog i komunikolog
09. 02. Duhovni vid braka - Bračni par
11. 02. Svjedočanstvo bračnih parova Mogućnost pitanja Osvrt na završeni tečaj Podijela potvrda Agape - Tim organizatora
Radujemo se vašem odazivu te vas do tada od srca pozdravljamo!
Župnici dekanata

Mjesto održavanja: Mali Lošinj, Š. Kv. Kozulića 8, dvorana u župnoj kući
Vrijeme održavanja: proljeće 2013. u 19,00 sati
Organizira: mons. Ivan Brnić, župnik i dekan Š. Kv. Kozulića 8, MALI LOŠINJ Tel. 051/231-731
Promjene u svećeničkoj službi u ovoj župi

Po biskupovoj odredbi dolazi do promjena svećeničkih službi u našoj župi. Vlč. Krešimir Dajčman i vlč. Marin Hendrih idu na nove službe u biskupiji, a dolaze: za Ilovik i Unije vlč. Ivan Debelić, za župu Ćunski vlč. Silvio Španjić i za Mali Lošinj vlč. Josip Vidas. Sva trojica su i župni vikari u malom Lošinju.
Porcijunkula - potpuni oprost

U povodu blagdana Gospe od Anđela, koji se slavi 2. kolovoza, u svim franjevačkim i župnim crkvama diljem svijeta vjernici mogu dobiti porcijunkulski ili potpuni oprost od vremenitih kazni. Taj oprost vjernici mogu dobiti od 1. kolovoza u podne do 2, kolovoza u ponoć ako se ispovijede, pričeste, pohode franjevačku ili župnu crkvu, te izmole Vjerovanje, Oče naš i pomole se na nakanu Svetog Oca.
PRVA PRIČEST

U nedjelju, 13. svibnja 2012. je nedjelja u našoj župi kad će 53 djece primiti prvi puta Svetu pričest. Dođite da ih zajedno učvrstimo u vjeri!

Prethodna stranica | Slijedeća stranica Sve vijesti