Pregled po stranicama

SUSRET MLADIH PUTEM INTERNETA

22. veljače 2013. - u 19.00 sati - u dvorani Rektorata sv. Nikole Mali Lošinj, nakon što je tehnički uređena, održan je treći internetski  susret mladih u godini vjere na temeu: Vjerujem u Duha Svetoga.
Tridesetak mladih predvođenih kapelanom vlč. Josipom Vidasom - kontaktirali su s vlč. Domagojem Matoševićem, ravnateljem sjemeništa na Šalati u Zagrebu, s našim studentima u Zagrebu te s mladima u Cresu, Krku, Rabu i Novalji.
U dvorani se već od blagdana sv. Nikole 6.12.2012. okupljaju na molitvu članovi FSR-a (Franjevačkog svjetovnog reda) i Udruga za hagioterapiju iz Cresa i Malog Lošinja.

SV. NIKOLA - MALI LOŠINJ

ČETVRTAK, 06. 12. SV. MISA ZA POMORCE I RIBARE U CRKVI SV. NIKOLE - U 09.00 SATI.
Predvoditelj: mons. Ivan Brnić, župnik.
                 Nakon sv. mise pozivamo pomorce, ribare i uzvanike u novo-obnovljenu dvoranu sv. Nikole na zajedničko druženje.
                Ovom se prigodom zahvaljujemo svima vama koji ste, na bilo koji način, sudjelovali u proslavi ovog našeg blagdana.

VEČERNJA SV. MISA - U 17.00 SATI.
Predvoditelj: vlč. Josip Vedas, kapelan.

POTPUNI OPROST ZA POKOJNE OD 1. DO 8. STUDENOGA

Potpuni orprost za pokojne čije su duše u čistilištu može postići:
       a) tko pohodi groblje i u dane od 1. do 8. studenoga moli za pokojne;
       b) tko na današnji - ili po dpuštenju Ordinarija u nedjelju prije ili poslije ovoga dana ili dan Svih Svetih - pohodi neku crkvu ili oratorij te ondje , uz sakramentalnu ispovijed i pričest, izmoli Molitvu Gospodnju i Vjerovanje te moli na nakanu sv. Oca.

BISKUPIJSKO HODOČAČĆE NA TRSAT

U nedjelju 14. listopada i ove se godine upriličuje hodočašće naše biskupije Majci Božjoj Trsatskoj. Naši će se vjernici ondje okupiti u 11.00 sati, gdje će naš biskup mons. Valter Župan predvoditi sv. misu i tom prilikom otvoriti za našu biskupiju Godinu vjere. Autobus kreće od stanice Mali Lošinj u 6.45 sati.

Prethodna stranica | Slijedeća stranica Sve vijesti