2. KORIZMENA NEDJELJA 1. 03. 2015.

Čet. 5.03. - godišnjica smrti biskupa Karmela Zazinovića (1997.). - Prema časnoj predaji svake se godine slavi obljetnica posljednjeg pokojnog biskupa slavljenjem mise kojoj presjeda mjesni biskup u katedralnoj crkvi. Treba tako poticati i vjernike i svećenikke da se u Gospodinu spominju svojih predstojnika koji su im govorili riječ Božju.

Pet. 6. 03. - Prvi petak u mjesecu - uvijek uvijek posvećen Presvetom Srcu Isusovu. U našoj crkvi pobožnost je Križnoga puta i sv. misa u 17.00 sati.

Sub. 7. 03. - Prva subota posvećena molitvi za svećenička i redovnička zvanja.

Nedj. 8. 03. - 3. korizmena nedjelja. - Sv. misa u 9.00 sati.

- Kroz ovaj mjesec nakane apostolata motve su ove:
         Opća:  Znanstvenici  -  Da oni koji su uključeni u znanstvena istraživanja služe dobru cijele
                                         ljudske osobe.
        Misijska:  Doprinos žena  -  Da jedinstveni doprinos žena u životu Crkve bude uvijek prepoznat.

Biskupska:  - Da se svi kojima je u našem društvu povjerena odgovornost upravljanja i gospodarenja
                          daju voditi nesebičnošću služenja i brigom za opće dobro.

- Sve dane kroz tjedan ovdje je - u crkvi sv. Nikole - sv. misa u 17.00 sati.

- Ostale obavijesti vidite u Listiću župe.